Jak szybko zarobić pieniądze w internecie?

16 listopada, 2022
5/5
Jak szybko zarobić pieniądze w internecie?

 „Jak szybko zarobić pieniądze w internecie ?”  To pytanie brzmi banalnie, a na internecie znajdziesz mnóstwo pseudo poradników. Część z nich jest zwykłym laniem wody, a nawet oszustwem.

Dlatego przygotowaliśmy obszerny artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najlepsze i najszybsze sposoby na zarabianie w Internecie. Interesuje Cię niewielki dodatek do wynagrodzenia? A może zamierzasz być całkowicie niezależny od swojego pracodawcy? Niezależnie od Twoich intencji, w tym artykule znajdziesz coś dla siebie.  Przedstawimy sposoby, dzięki którym zarobisz pokaźny dodatkowy (lub nawet podstawowy) dochód.

Spis treści

Sposób 1: ankiety i reklamy

Ze wszystkich możliwości zarabiania pieniędzy w Internecie witryny z ankietami i reklamami należą do najdłużej działających w sieci. Nie oznacza to jednak, że nie są warte uwagi.

Nadal możesz skutecznie na nich zarabiać – i to bardzo łatwo. Założenie konta zajmuje trochę czasu, a następnie wystarczy wypełnić ankietę, obejrzeć film lub kliknąć reklamę.

Zarobki za ankietę wahają się od 1-2 do 30 zł. Możesz także korzystać z takich zagranicznych (np. angielskich) stron internetowych i generować zyski w obcej walucie, co może przynieść Ci większe zyski w złotówkach. W Internecie istnieje wiele serwisów z ankietami i ogłoszeniami, więc potencjalny zysk z udziału w nich może sięgać nawet kilkuset złotych miesięcznie.

Sposób 2: programy partnerskie

Jest to szybszy, ale jednocześnie bardziej skomplikowany sposób, aby szybko zarobić pieniędze w Internecie.

Ogólnie rzecz biorąc, programy marketingu afiliacyjnego obejmują produkty polecane i zarabiasz prowizję od pozyskanych nowych klientów. Do wydawania zamówień możesz wykorzystać media społecznościowe, własną stronę internetową, e-mail itp.

Myślisz, że to dużo pracy? W teorii tak, ale tylko w teorii. Nie wszyscy wiedzą, że możesz sprzedawać produkty samodzielnie, a firma partnerska i tak zapłaci Ci prowizję. Przez „wyprzedaż” rozumiemy nie tylko fizyczne zakupy, ale także klikanie w linki, pobieranie plików, rejestrację kont…

Czy wiesz już o co chodzi? Chodzi o to, aby wybrać odpowiedni produkt. Najlepiej za darmo, oferując jednocześnie możliwość szybkiego i pokaźnego dochodu. Na przykład konto bankowe spełnia te kryteria. Wiele banków płaci 50-150 zł za polecenie swoich usług.

Zdobądź te pieniądze w zaledwie kilku krokach:

 1.  znajdź sieć afiliacyjną
 2. wybierz ofertę 
 3. wykonaj polecenia 
 4. poczekaj na weryfikację
 5. ciesz się szybko zarobionymi pieniędzmi

Sposób 3: inwestycje online

Ostatnim sposobem jak szybko zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu jest inwestowanie online. Wszystko czego potrzebujesz to konto brokerskie i kapitał początkowy. Potencjał zarobkowy jest tutaj prawie nieograniczony, ale jest jeden minus – ryzyko.

Inwestując, możesz stracić pieniądze. Ale z drugiej strony korzyścią jest to, że możesz zmniejszyć poziom ryzyka na wiele sposobów.

Wybierając odpowiedniego brokera, znajomość rynków finansowych i handel bezpiecznymi aktywami, zmaksymalizujesz swój potencjał zarobkowy. Możesz wybierać spośród wielu różnych instrumentów finansowych: z bezpiecznych funduszy inwestycyjnych i tzw. blue chipów, Akcje o umiarkowanym ryzyku dzięki mniej niestabilnym spółkom i surowcom, Rynek wysokiego ryzyka dla walut obcych (waluty) i kryptowalut.

Czy czy w ten sposób możesz szybko zarobić pieniądze w internecie?  Z pewnością. Przy odpowiednich inwestycjach (w zależności od zainwestowanego kapitału) nasze wzorowe 100 zł zarobisz w ciągu jednego dnia, jeśli masz szczęście – nawet w ciągu kilku minut.

Jak zarobić 500zł w dobę?

W tym wypadku, aby szybko zarobić pieniądze w internecie możliwości jest miej.

W takich okolicznościach nie jest możliwe wypełnianie ankiet i klikanie w reklamy. Choć jest to dość łatwy i mało wymagający sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, to nie zarobisz 500 zł dziennie – nawet jeśli spędzasz na nim większość wolnego czasu.

Wspomnieliśmy już o dwóch innych metodach. W tym miejscu zauważmy, że sposobów zarabiania tego rodzaju pieniędzy online każdego dnia jest oczywiście znacznie więcej (więcej o nich przeczytasz na końcu artykułu). Jednak na razie skupiamy się na opcji, którą możesz zacząć od zera. Siedzisz przed komputerem, kładziesz ręce na klawiaturze i tak sobie zarabiasz 500 zł – bez wcześniejszego doświadczenia w pracy online.

Program partnerski

Wiesz już, czym jest program partnerski – możesz zarabiać na polecaniu produktów.

Wiesz też, że możesz „sprzedawać” produkty i zarabiać na tym prowizję. Co się stanie, jeśli znajdziesz ofertę bezpłatnego produktu, za którą dana firma jest skłonna zapłacić duże pieniądze? Cóż, najlepiej sprawdzają się tutaj produkty finansowe, a dokładniej darmowe konta bankowe (o tym już rozmawialiśmy). Jeśli afilianci płacą od 50 do 150 zł za polecenie konta, proste obliczenia pokazują, że zarejestrowanie pięciu takich kont da ci około 500 zł zysku.

Oczywiście wystarczy, że raz otworzysz konto w danym banku, więc powinieneś poszukać przynajmniej kilku z tych ofert (lub znaleźć kilka, które zarejestrują się przez Twój link). Ponadto niektóre promocje bankowe pozwolą Ci szybko zarobić pieniądze w intenecie (np. dokonywanie wielu płatności kartą).

Na koniec warto dodać, że programy partnerskie mogą być bardziej opłacalne. Jeśli masz bloga (lub inną stronę internetową) lub kanał YouTube, który odwiedza wiele osób, możesz zarobić jeszcze więcej na partnerach. Bardzo popularna strona internetowa może przynieść Ci nawet 1000 zł dziennie.

Inwestycje krótkoterminowe

Wiesz już, że inwestowanie jest potencjalnie bardzo lukratywnym biznesem. W zależności od stylu handlu, możesz zarabiać pieniądze w długim, średnim i krótkim okresie.

Oczywiście, gdy mówimy o zyskach rzędu 500 zł w ciągu dnia, to nasz horyzont jest tylko krótkoterminowy. Być może zastanawiasz się, jak szybko zarobić tyle pieniędzy na giełdzie?

Odpowiedź brzmi: użyj dźwigni. To narzędzie, dzięki któremu przy niewielkich nakładach finansowych można dużo zarobić. Zasadniczo dźwignia działa jak pożyczka. Przykład: Handlujesz za 100 zł z dźwignią 1:10, więc Twoja transakcja jest warta 1000 zł. Oznacza to, że mnożysz każdy zysk przez x10. Jednak jest też minus – każda strata jest pokryta tym samym mnożnikiem. Jak widać, ryzyko jest wysokie, ale nagrody też. Dzięki dźwigni nawet małe kroki we właściwym kierunku mogą przynieść Ci ogromne zyski.

Dlatego inwestowaniu krótkoterminowemu możesz szybko zarobić pieniądze w intenrecie. Przy odrobinie szczęścia 500 zł znajdzie się w Twojej kieszeni w zaledwie kilka minut. Pamiętaj jednak, że nie możesz lekceważyć ryzyka!

Inne sposoby, aby szybko zarobić pieniądze w internecie

Zarysowaliśmy tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o to jak szybko zarobić pieniądze w internecie.

Istnieje wiele sposobów na dodatkowy dochód – od drobnych zadań i inwestycji po pełnowartościowe możliwości pracy zdalnej. Nie jesteśmy w stanie opisać ich wszystkich, ale poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze możliwości.

Korepetycje online

Bycie nauczycielem, czyli kształcenie innych z dowolnego przedmiotu, to czynność wzbogacająca zarówno życie osobiste, jak i zawodowe.

Internet oznacza, że ​​szkolenie nie musi już odbywać się w sali lekcyjnej ani osobiście. Dzisiaj możemy nauczyć się prawie wszystkiego online, co sprawia, że ​​praca wirtualnych korepetytorów jest praktycznie nieograniczona. Co więcej, w wielu przypadkach możesz zarobić więcej niż zwykle przez internet.

Więc jeśli masz konkretny zestaw umiejętności lub kariery, którym chcesz się podzielić, możesz to zrobić w opłacalny sposób, bez wychodzenia z domu. W sieci znajdziesz wiele stron internetowych, które pośredniczą między nauczycielami a uczniami. Są bardzo popularne i na pewno znajdziesz kogoś chętnego na zajęcia tam.

Jedynym ograniczeniem może być tutaj język. Nie wszystkie z tych stron umożliwiają pracę w języku polskim.

Praca jako freelancer

Od wielu lat Internet jest także miejscem, w którym łączą się klienci i usługodawcy. Wiele osób zawsze szuka talentów do mniejszych projektów, do których nie warto zatrudniać całej firmy.

Istnieją różne rodzaje pracy:

 • pisanie eseji
 • transkrypcja
 • programowanie
 • tworzenie stron internetowych
 • grafika

Jako freelancer (tj. freelancer) wykonujesz te prace. Jedyne, co musisz robić, to regularnie pozyskiwać nowych klientów. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Istnieje mnóstwo niezależnych stron internetowych, na których możesz reklamować swoje usługi za darmo. Tam też można znaleźć oferty pracy. Kto wie, może z czasem z tych indywidualnych zamówień rozwiniesz własny biznes?

Kryptowaluty

Wspominaliśmy już o nich przy inwestowaniu, ale kryptowaluty zasługują na osobny akapit.

W końcu są największym odkryciem internetu XXI wieku, a także umożliwiają szybko zarobić pieniądze w internecie.

Kryptowaluty to gorący temat ostatnich lat. Istnieją dwa powody: Nowoczesna technologia, która może zrewolucjonizować rynki finansowe. Duży potencjał zarobkowy.

Nas oczywiście interesuje drugie pytanie. Kryptowaluty jako aktywa giełdowe charakteryzują się z jednej strony bardzo dużą zmiennością cen, a z drugiej strony mają potencjał do znacznego wzrostu wartości na przestrzeni lat. Oznacza to, że trafna inwestycja krótkoterminowa może przynieść nawet dziesiątki procent. Na dłuższą metę jest to bardziej prawdopodobne. Przykład: Od marca 2020 r. wartość Bitcoin wzrosła ponad 10-krotnie!

Darmowe kryptowaluty

Oprócz inwestowania możesz również zarabiać na stronach, które rozdają kryptowaluty za darmo.

Zwykle wiąże się to z obejrzeniem kilku reklam lub wykonaniem prostego zadania. Oczywiście nie są to ogromne kwoty, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że co kilka minut lub co godzinę (w zależności od serwisu) można dostać darmowe bitcoiny… 

Przykłady tego typu stron są następujące:

 •  Bitfun 
 • Bonus Bitcoin
 • FreeBitcoin

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się i kilka kliknięć. W ten sposób możesz łatwo zarobić niezłe kieszonkowe każdego miesiąca.

E-commerce

Ze wszystkich sposobów jak szybko zarobić pieniędze w internecie ten wymaga większego zaangażowania – przynajmniej na początku.

W zamian, na późniejszym etapie, e-commerce generuje dochód pasywny, a w niektórych przypadkach bardzo duży.

 Wbrew pozorom nie musisz posiadać produktu.  Nie potrzebujesz nawet sklepu internetowego! Wystarczy Allegro, Amazon lub inny portal, na którym zamieścisz swoją ofertę. Jeśli natrafisz na produkt i myślisz, że możesz go sprzedać większej liczbie osób po wyższej cenie, spróbuj.

Umów się na spotkanie z producentem, dolicz odpowiednią prowizję i sam zareklamuj produkt. W ten sposób można zarobić bardzo dobre pieniądze bez żadnych opłat. Oczywiście ostateczny zysk zależy od tego, ile osób kupi produkt.

Jak szybko zarobić pieniądze w internecie? Podsumowanie

Wiesz już, że Internet oferuje wiele możliwości zarabiania pieniędzy. Niektóre są proste i całkowicie pozbawione ryzyka (np. wypełnianie ankiet), podczas gdy inne są nieco bardziej złożone, ale bardziej opłacalne (np. promocje bankowe i programy marketingu afiliacyjnego). Jednak największy potencjał tkwi w inwestycjach, które przy odrobinie wiedzy i dobrym brokerze handlowym mogą zapewnić naprawdę dobre i regularne zyski przy relatywnie niskim poziomie ryzyka.